26 C
Brno
Úterý, 23 července, 2024
DomůFinanceFio banka začíná s instalací vlastních bankomatů. Jejich součástí je i vkladomat

Fio banka začíná s instalací vlastních bankomatů. Jejich součástí je i vkladomat

Date:

Nenechte si ujít

Převoz nemocných, raněných a rodiček můžete využít i vy

V dnešní době můžeme využít různé typy služeb, které nám...

Jaké finanční a environmentální přínosy mají investice do zelené energie?

Inovativní technologie i výsledky vědeckých výzkumů posledních let neustále...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Vyplatí se investice do zelené energie?

Zelená energie – v posledních letech stále častěji skloňované...

Džungle: svět tajemství a divočiny

Džungle, s jejich bujnou vegetací a neproniknutelnými lesy, jsou...
- Komerční sdělení -časopis

Banka přidala bankomat na první pobočce. Další mají následovat.

Po dlouhých letech se slovenský bankovní trh začíná rozšiřovat o bankomaty další banky, která chce i tímto krokem zvýšit relevanci u nás. Jak jsme psali ještě v březnu, Fio banka chtěla začít v rozmisťování bankomatů ve druhé polovině letošního roku.

Aktuální bankovní dům potvrdil, že s instalací již začal.

„Momentálně začalo postupně rozmisťování prvních bankomatů v Bratislavě. První bankomat je již fyzicky připraven na naší pobočce na Dunajské, a to od 6. prosince. Další bude k dispozici na naší druhé bratislavské pobočce,“ potvrdil pro Živé.sk Jozef Daňo z marketingu Fio banky.

Start chce co nejdříve
Aktuálně se podle banky čeká ještě na administrativní část projektu. Bankomat totiž ještě nebyl spuštěn pro koncové klienty.

\“Spuštění bankomatové síti je pro Slovensko z další priorit, proto intenzivně pracujeme na tom, abychom klientům poskytli možnost vybírat či vkládat peníze na našich bankomatech co nejdříve,\“ uvedl bez časového upřesnění Daňo.

Vlastní bankomaty na našem trhu provozuje jen sedm bank – Slovenská spořitelna, VÚB, Tatra banka, ČSOB, 365 banka (stejnou síť využívá i Poštovní banka), UniCredit Bank a Prima Banka.

Peníze si přes ně i vložíte
Fio banka plánuje na Slovensku instalovat zařízení s funkcí výběru, ale také vkladu. Jedná se o takzvané vkladomaty, které už má většina bank na trhu. Výjimkou jsou Prima banka či 365. banka, ty je vůbec neposkytují.

Postupně chce Fio banka nainstalovat bankomaty s vkladovou funkcí u svých poboček. Později také v lokalitách, kde pobočku nemá.

Celkem má na Slovensku 24 poboček a postupně otevírá další. Má je ve městech Banská Bystrica, Bardejov, Bratislava (dvě pobočky), Humenné, Komárno, Košice, Levice, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Piešťany, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Ružom Spišská Nová Ves, Trenčín, Trnava a Žilina.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek