12.8 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůBydleníJak jednoduše změnit náladu vašeho příbytku?

Jak jednoduše změnit náladu vašeho příbytku?

Date:

Nenechte si ujít

Eurokomise upřesnila technické detaily pro budoucí nouzové cestovní doklady EU

Nové nouzové cestovní doklady začnou vydávat koncem roku 2025. Evropská...

Každé páté auto na norských silnicích je elektrické

Tržní podíl na úrovni 30 % by tak mohl...

Oblečení na skládkách je horší než plast. Co dělat, když vyhazujete textil?

Nabízíme velký přehled možností. Nahromaděné šatstvo, které už nenosíme, nebo...

Jak skladovat potraviny, aby co nejdéle vydržely čerstvé?

Snížit plýtvání lze i správným umístěním v chladničce. Vyhazujeme je...

Co potřebují pokojové rostliny v zimě? Pečovat o ně je třeba jinak

Stejně jako lidé i rostliny vnímají změny ročních období...
- Komerční sdělení -časopis

Toužíte po něčem výjimečném? Chcete si ozvláštnit nějaký kout či stěnu svého bytu? Nabízíme vám několik skvělých nápadů, které vás jistě zaujmou! Ať se líbí, nahlédněte do naší nabídky… Tapety na zeď Ne, čtete správně, milé dámy. Nebojte se, nevracíme se v době do dob, kdy byly papírové a zdobil všechny stěny příbytku. Ale pokud chcete změnu v interiéru vašeho bydlení, prostory se vám už zdají všední, fádní a „okoukané“ a zároveň nechcete investovat čas, energii a peníze do malování, ideální možností je vyzkoušet barevnou samolepící tapetu na zeď s výrazným motivem.

Tapeta na zeď
Je velmi moderní, cenově dostupná, snadno se s ní pracuje.

Navíc aktuální trendy říkají jasnou řečí: dává se jen na jednu hlavní stěnu (např. do obývacího pokoje, koupelny či ložnice), která je nejvíce na očích a hned „padne do oka“. Taková tapeta změní celé působení a charakter prostoru a najednou se cítíte jako v novém…

Umělecká malba
Opět se dává jen na jednu stěnu. Pokud si troufáte, máte čas a umělecké cítění, můžete si uměleckou malbu nakreslit sama podle vlastních představ. Mohou to být jen barevné šmouhy, tečky, otisky rukou či tahy štětce, které vytvoří zajímavý a efektní obrazec, vlastní umělecké dílo, kterým se budete moci pyšnit.

Pokud by to přece jen nedopadlo dobře, stále ještě „to jisti“ ta tapeta, kterou lze případnou machlaninu snadno zamaskovat a překrýt. Pokud si v tomto příliš nedůvěřujete, nevadí. Svěřte práci odborníkům.

Dle vašich požadavků a představ vám i graficky navrhnou výslednou podobu umělecké malby a po vašem schválení se rádi „dají do práce“. S výsledkem budete jistě spokojena.

Výhody
Výhodami umělecké malby, ale i zmiňované tapety je, že skryje případné nedostatky na zdi, opticky upraví prostor, sladí jej, zjasní a zútulní…

Záleží na motivu, který si vyberete, ale většinou také přinese pohodlí a uvolnění. Dá se zrealizovat iv obydleném prostoru, bez většího nepořádku a špíny (jako například při zcela malování).

Obrazy
Řeknete si – klasika. Jistě, ale všechny velmi dobře víme, že i mezi nimi lze nalézt skvělé „kousky“, které skvěle dotvoří celkovou atmosféru prostoru, případně mu dají jemně jiný nádech. Výběr závisí hlavně na vašem vkusu, barevném provedení i charakteru místnosti.

Hry se světlem a stíny
Světlem a osvětlením jako takovým skutečně lze docílit přímo designových zázraků. Právě proto jsou nyní „in“ všechna bodová osvětlení a barevná stínítka, která dokáží za přítmí doslova vyčarovat okouzlující atmosféru v každé místnosti bytu či domu.

Dokážeme jimi osvětlit a nasvítit jinak ničím nevynikající rohy, jiné bytové doplňky, které chceme takto zdůraznit.

Alternativ využití her se světlem je opravdu hodně, proto vám ho určitě doporučujeme a pevně věříme, že se necháte inspirovat.

Ano, staré známé opět platí! Obecně by si měl člověk svůj denní obytný prostor (bez nakupování nového nábytku, jiných složitých úprav, malování apod.) alespoň trošku ozvláštnit, pozměnit, zkrášlit každé dva roky!

Jak vidíte, stačí málo a pocit, energie a nálada, kterou každý prostor kolem sebe vyzařuje se změní.

Proto dámy, důvěřujme si…
Nemějme obavy z výraznějších bytových doplňků a popusťme uzdu své fantazie. Důvěřujme vlastním instinktům, vkusu a uměleckému cítění, které se ukrývají v určité míře v každé z nás.

Výsledkem bude vaše spokojenost a překvapení pro nejbližší. Nevěříte? Naše galerie obrázků vás o tom jistě přesvědčí!

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek