12.8 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023
DomůBydleníNovinka na trhu: Samoustílací postel!

Novinka na trhu: Samoustílací postel!

Date:

Nenechte si ujít

Eurokomise upřesnila technické detaily pro budoucí nouzové cestovní doklady EU

Nové nouzové cestovní doklady začnou vydávat koncem roku 2025. Evropská...

Každé páté auto na norských silnicích je elektrické

Tržní podíl na úrovni 30 % by tak mohl...

Oblečení na skládkách je horší než plast. Co dělat, když vyhazujete textil?

Nabízíme velký přehled možností. Nahromaděné šatstvo, které už nenosíme, nebo...

Jak skladovat potraviny, aby co nejdéle vydržely čerstvé?

Snížit plýtvání lze i správným umístěním v chladničce. Vyhazujeme je...

Co potřebují pokojové rostliny v zimě? Pečovat o ně je třeba jinak

Stejně jako lidé i rostliny vnímají změny ročních období...
- Komerční sdělení -časopis

Pokud jste v neustálém běhu a jako většina ráno nic nestíháte, trh v oblasti bydlení přichází se skvělou novinkou. Čtěte nás dále…

Postel novinka byvání letto zip
I když se na první pohled může zdát, že takový klasický ložnicový doplněk, jakým je postel, nemůže procházet inovacemi a aktuálními trendy, není tomu tak docela tak.

Ano, nepřichází k nim moc často, ale posuďte samy, jestli se bytovým designérům přece jen tentokrát nepodařil vynalézavý, a hlavně velmi praktický kousek.

Elegantní a pohodlná postel
Novinka z Floridy s názvem Letto Zip vás zaujme už na první pohled. Ladné oblé tvary, lákavé elegantní provedení, moderní, trošku až futuristický design, důmyslně vymyšlená a do detailů promyšlená funkčnost. Co víc bychom mohli přát, milé dámy? Podívejme se však blíže na tento moderní vynález. V čem spočívá jeho tajemství?

Postel novinka byvání letto zip
Pokud si chcete večer lehnout na noční odpočinek, jednoduše odzipujete vrchní část nad polštářem a pohodlně se uložíte. Praktické zipy, které jsou zapracovány do přikrývky, jsou obou stranách postele.

Výhodou tedy je snadné oddílení, poté i následné ranní stělání této praktické postele. Ráno ji opět zazipujete a je to! Rychle a jednoduše!

Ke posteli tedy dostanete i pohodlné dva polštářky a přikrývky, které jsou, jak jsme již zmiňovali, součástí postele a celého jejího provedení. Žádné jiné tedy už nepotřebujete. Vrchní „přikrývkový“ díl lze snadno odzipovat a vyprat v pračce. Tedy i údržba je snadná. Odzipování celého horního dílu také přichází v úvahu, pokud postel chcete využít k jiné činnosti než je spánek.

Barevná provedení
Postel se zatím vyrábí jen ve třech barevných kombinacích: bílo červené, bíle modré a šedo červené. Tuto novinku dostanete jako dvoulůžkovou či jednolůžkovou postel.

Momentálně lze zakoupit pouze prostřednictvím internetu na zahraničních portálech.

Summa sumarum – pokud máte rády pořádek, ale mnoho času vám na úklid nezbývá, takto řešená moderní postel je pro vás ideální. Letto Zip vám svojí praktičností usnadní život a po příchodu domů z práce vás bude čekat elegantní, vždy upravené lůžko k odpočinku a relaxaci.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek