15.5 C
Brno
Pondělí, 27 května, 2024
DomůBydleníNovinka na trhu: Samoustílací postel!

Novinka na trhu: Samoustílací postel!

Date:

Nenechte si ujít

Jaké finanční a environmentální přínosy mají investice do zelené energie?

Inovativní technologie i výsledky vědeckých výzkumů posledních let neustále...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Vyplatí se investice do zelené energie?

Zelená energie – v posledních letech stále častěji skloňované...

Džungle: svět tajemství a divočiny

Džungle, s jejich bujnou vegetací a neproniknutelnými lesy, jsou...

V čem tkví kouzlo eloxace aneb o povrchových úpravách stanů

Kvalitní materiál je pro celkovou životnost párty stanu rozhodující....
- Komerční sdělení -časopis

Pokud jste v neustálém běhu a jako většina ráno nic nestíháte, trh v oblasti bydlení přichází se skvělou novinkou. Čtěte nás dále…

Postel novinka byvání letto zip
I když se na první pohled může zdát, že takový klasický ložnicový doplněk, jakým je postel, nemůže procházet inovacemi a aktuálními trendy, není tomu tak docela tak.

Ano, nepřichází k nim moc často, ale posuďte samy, jestli se bytovým designérům přece jen tentokrát nepodařil vynalézavý, a hlavně velmi praktický kousek.

Elegantní a pohodlná postel
Novinka z Floridy s názvem Letto Zip vás zaujme už na první pohled. Ladné oblé tvary, lákavé elegantní provedení, moderní, trošku až futuristický design, důmyslně vymyšlená a do detailů promyšlená funkčnost. Co víc bychom mohli přát, milé dámy? Podívejme se však blíže na tento moderní vynález. V čem spočívá jeho tajemství?

Postel novinka byvání letto zip
Pokud si chcete večer lehnout na noční odpočinek, jednoduše odzipujete vrchní část nad polštářem a pohodlně se uložíte. Praktické zipy, které jsou zapracovány do přikrývky, jsou obou stranách postele.

Výhodou tedy je snadné oddílení, poté i následné ranní stělání této praktické postele. Ráno ji opět zazipujete a je to! Rychle a jednoduše!

Ke posteli tedy dostanete i pohodlné dva polštářky a přikrývky, které jsou, jak jsme již zmiňovali, součástí postele a celého jejího provedení. Žádné jiné tedy už nepotřebujete. Vrchní „přikrývkový“ díl lze snadno odzipovat a vyprat v pračce. Tedy i údržba je snadná. Odzipování celého horního dílu také přichází v úvahu, pokud postel chcete využít k jiné činnosti než je spánek.

Barevná provedení
Postel se zatím vyrábí jen ve třech barevných kombinacích: bílo červené, bíle modré a šedo červené. Tuto novinku dostanete jako dvoulůžkovou či jednolůžkovou postel.

Momentálně lze zakoupit pouze prostřednictvím internetu na zahraničních portálech.

Summa sumarum – pokud máte rády pořádek, ale mnoho času vám na úklid nezbývá, takto řešená moderní postel je pro vás ideální. Letto Zip vám svojí praktičností usnadní život a po příchodu domů z práce vás bude čekat elegantní, vždy upravené lůžko k odpočinku a relaxaci.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek