26 C
Brno
Úterý, 23 července, 2024
DomůRady a NávodyPřevoz nemocných, raněných a rodiček můžete využít i vy

Převoz nemocných, raněných a rodiček můžete využít i vy

Date:

Nenechte si ujít

Jaké finanční a environmentální přínosy mají investice do zelené energie?

Inovativní technologie i výsledky vědeckých výzkumů posledních let neustále...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Vyplatí se investice do zelené energie?

Zelená energie – v posledních letech stále častěji skloňované...

Džungle: svět tajemství a divočiny

Džungle, s jejich bujnou vegetací a neproniknutelnými lesy, jsou...

V čem tkví kouzlo eloxace aneb o povrchových úpravách stanů

Kvalitní materiál je pro celkovou životnost párty stanu rozhodující....
- Komerční sdělení -časopis

V dnešní době můžeme využít různé typy služeb, které nám velmi usnadní život. K takovým, které nám zároveň mohou život dokonce prodloužit, patří služba zajišťující převoz nemocných. Lze ji využít tehdy, když nemáte koho poprosit o odvoz k lékaři.

Nepleťte si převoz nemocných a záchrannou zdravotní službu

Pokud chcete využít převoz nemocných, raněných a rodiček, jde o přepravu pacientů neodkladné péče. Stejně jako k lékaři se můžete nechat převézt od lékaře. Protože ale nejde o záchrannou zdravotní službu, není firma zákonem určena k převozu pacientů v ohrožení života. Zajišťuje služby k převozu pacientů.

Převoz pacientů Chrudim, Pardubice, Holice

V Chrudimi, Pardubicích, Holicích a v jejich okolí, ve většině bývalého chrudimského okresu můžete využít firmu PDT doprava, s.r.o., Slatiňany. Toto nestátní zdravotnické zařízení je v provozu už od roku 2013. Její pracovníci vás ochotně a spolehlivě přepraví k lékaři i od něj.

Protože zde funguje dispečink NONSTOP, můžete zatelefonovat kdykoli potřebujete. Kvalitní personál je vám k dispozici na telefonním čísle +420 469 622 805. Očekávat můžete moderní a nadstandartní vybavení v celkem 18 vozech, které tvoří bohatý vozový park. Jedná se o smluvního partnera všech zdravotních pojišťoven ČR. Sanitky pro převoz pacientům zajišťují maximální komfort a bezpečnou přepravu do lékařského zařízení.

Pro koho je určen převoz pacientů?

Poptávat přepravu mohou osoby raněné, nemocné a rodičky, dále pacienti na odborná vyšetření, na ošetření k odbornému lékaři, pacienti nastupující do nemocnice, také pacienti jedoucí z nemocnice domů po ukončení hospitalizace, pacienti mířící do rehabilitačních a lázeňských zařízení, nebo pacienti invalidní, imobilní a špatně se pohybující.

Centrální dispečink je vám neustále k dispozici, zatelefonovat na výše uvedené telefonní číslo můžete kdykoli. Převozy, které jsou prováděny na základě příkazu ke zdravotnickému transportu, jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění. Sanitní vozy, které slouží pro převoz pacientů, jsou nadstandardně vybaveny klimatizací v ambulantním prostoru pro pacienty.

Kompletní informace najdete na sanitky-chrudim-pardubice.cz.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek