8.8 C
Brno
Středa, 31 května, 2023
DomůRady a NávodyŠkolka v mobilu: Kolik za aplikaci zaplatíte?

Školka v mobilu: Kolik za aplikaci zaplatíte?

Date:

Nenechte si ujít

Eurokomise upřesnila technické detaily pro budoucí nouzové cestovní doklady EU

Nové nouzové cestovní doklady začnou vydávat koncem roku 2025. Evropská...

Každé páté auto na norských silnicích je elektrické

Tržní podíl na úrovni 30 % by tak mohl...

Oblečení na skládkách je horší než plast. Co dělat, když vyhazujete textil?

Nabízíme velký přehled možností. Nahromaděné šatstvo, které už nenosíme, nebo...

Jak skladovat potraviny, aby co nejdéle vydržely čerstvé?

Snížit plýtvání lze i správným umístěním v chladničce. Vyhazujeme je...

Co potřebují pokojové rostliny v zimě? Pečovat o ně je třeba jinak

Stejně jako lidé i rostliny vnímají změny ročních období...
- Komerční sdělení -časopis

Možná si budete říkat, že pořízení specializované aplikace pro školky představuje pro každou mateřinku obrovský výdaj. Opak je ovšem pravdou, protože celý systém byl vyvíjen lidmi se zkušenostmi se školstvím. Ti tak dobře věděli, že si žádná mateřská školka nemůže dovolit jednorázovou platbu ve výši desítek tisíc korun za software. Proto zde byl zvolen trochu specifický systém plateb, díky němuž je školka v mobilu o dost dostupnější.

Které funkce aplikace nabízí?

Aplikace školka v mobilu byla speciálně stvořena pro perspektivní vzdělávací zařízení, jejichž ředitelé a učitelé chtějí udržet krok se současnými moderními trendy. Není se čemu divit, protože aplikace nabízí celou řadu velmi užitečných funkcí, které při správě mateřinky stoprocentně využijete. Konkrétně se jedná například o systém elektronické docházky, o online komunikaci s rodiči nebo o automatické vystavování faktur s aktuální výší školkovného za každé dítě.

Kolik za aplikaci zaplatíte?

Jako první vás určitě napadne, že takto komplexní a moderní software si vaše mateřinka nebude moci dovolit. Opak je ovšem pravdou, protože specializovaná aplikace byla vyvíjena s cílem rozšíření do maximálního počtu vzdělávacích zařízení. Za její používání platíte měsíčně předem definované částky, které se pohybují v řádech stokorun v závislosti na velikosti vaší mateřské školky nebo dětské skupiny. Kromě toho není nutné investovat do nového softwaru nebo serverových řešení.

Je toto řešení bezpečné?

Bezpečnost dat v online prostoru je v současné době hodně diskutovaným tématem. Vy se však nemusíte o žádné informace o ratolestech nebo samotné mateřské školce obávat, protože aplikace disponuje propracovaným systémem zabezpečení. Žádná data se nenachází na místním počítači, protože jsou všechna uložena v cloudu. Navíc je naprosto všechno zašifrované a zálohované, takže o úniku citlivých dat nemůže být řeč.

Pořízení specializované aplikace pro školky je překvapivě levnou záležitostí. Nebojte se jít s dobou a investujte do softwaru, s jehož pomocí je správa mateřské školy o dost jednodušší.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek